Firma Adı İletişim Konum
ACTIVE MOBİLYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Masko Mobilyacılar Sitesi 15/A Blok 18/20 / Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 535 610 1699
Web: https://www.activemobilya.com/
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Salon: 9
Stant: 901
Ürün Grupları
  • Klasik Luks Salon Oturma Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari
  • Klasik Luks Yemek Odasi Mobilyalari
  • Klasik Luks Yatak Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari

1989 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan Active Mobilya klasik , avangarde ve artdeco tarzda geniş ürün yelpazesine sahip koltuk takımları , yemek ve yatak odaları üretir. Kurulduğu günden bu yana mobilya alanında uzman , işine gönülveren ve heyecanını sürekli taze tutan kadrosuyla çağın ihtiyaçlarına uygun , özgün yaşam alanları tasarlar. İstanbul Sancaktepede 7000m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerini gerçekleştiren Active Mobilya , temel prensip olarak yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiştir.Üretimde kullandığı üstün kalite,estetik,mimari bakış açısı ve maharetli ellerin becerisiyle uluslararası alandada adından bahsettirmektedir.Her sene yenilenen koleksiyonları , kişiye özel üretilen ürünler ve detayına kadar kurgulanan yaşam alanları ile Active Mobilya dinamik , işine aşık ekibiyle birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

ELIZABETHELIZABETH SALON GRUBU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kayın ağacının özenle işlendiği Elizabeth grubunda ; sehpalarda Madrona kaplamalar ile marküteri detaylarına yer verilmiştir.Ürün beraberinde bronz detaylarla tamamlanıp zengin bir görüntüye sahiptir.

EQUINOXEQUINOX SALON GRUBU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Luxury Art Deco ürün grubumuzda yer alan Equınox ; ahşabın sadeliği ile ön plana çıkmaktadır. Kullanılan marküteri detayları ürünü zenginleştirip.Bronz parçalar ile tamamlanmıştır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ACTİVE MOBİLYA
  • ACTİVE FURNİTURE