Firma Adı İletişim Konum
A VE C MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Mobilyacılar Sitesi Oymaağaç Mah. 5082 Sok. 3/J / Kocasinan / KAYSERİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 352 503 8598
Web: http://avecmobilya.com/
İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy
Salon: 3
Stant: 313/B
Ürün Grupları
  • Modern Moduler Yatak Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari

2009 yılında mutfak dolabı,yüklük,vestiyer vs. gibi özel üretim mobilyalar imalatına STAR MOBİLYA olarak başlayan,kısa sürede üretim ağını genişleterek yatak,baza,başlık vs.gibi ürünleri de özel üretime alan ve ismini AVEC MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.olarak değiştiren firmamız ,aynı zamanda 2000 yılından beri Hollanda da STAR WONEN ,şimdi ise LİFE WONEN&SLAPEN olarak mobilya satışı yapıp ülkemiz ekonommisine yaptığı katkılarla da bizlere guru kaynağı olmaktadır. Avec Mobilya ;tüketicisine kusursuz,modern çizgi,zevke dayalı ürünler üretmek için çalışmalarını devamlı sürdürmektedir.AR-GE faaliyetlerine büyük önem vermekte ve bu konuda sürekli gerekli çalışmaları düzenlemektedir. Araştırma-Geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun,dünya standartlarında,insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak AVEC MOBİLYA nın başlıca hizmetlerindendir. Türkiye nin ve dünyanın ileri gelen mobilya firması olmayı hedefleyen AVEC MOBİLYA ;hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.AVEC MOBİLYA ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir. AVEC MOBİLYA teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve Avrupa genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir. A VE C ;kALİTEDE GÜVEN C

MELİS SETMELİS SET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

FARKLI RENK SEÇENEKLERİ İLE SİZLER İÇİN TASARLADIK VE ÜRETTİK.MELİS SET YATAK ODANIZA ŞIKLIK KATACAK DETAYLARI İLE TASARLANDI.

RİVA SETRİVA SET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

RİVA SET YATAK ODASINDA TV İZLEME ZEVKİNİ YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN TASARLANDI VE ÜRETİLDİ.İSTENİLEN RENKTE ÜRETİM YAPMAKTAYIZ.

LİFE STYLELİFE SYTLE
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

RAHATLIĞINIZI DÜŞÜNEREK TASARLANDI.

BERLİN SETBERLİN SET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

YATAK ODANIZA ŞIKLIK KATACAK YENİ MODELİMİZ BERLİN SET.

İSTANBUL SETİSTANBUL SET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SADELİĞİ VE ŞIKLIĞI BİR ARADA BULUŞTURAN SETİMİZ İSTANBUL SET

KİNG SETKİNG SET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

LiFE WONEN SLAPENNETHERLANDS
Adres: Life Wonen Slapen VOF Schipholweg 955 2143 Ceboesingheliede AMSTERDAM NETHERLANDSTelefon: 31 6 21232424web: 
  • A VE C MOBİLYA
  • EXBELLA BED