Firma Adı İletişim Konum
ALER MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
HAMZABEY OSB MAHALLESİ 1. CADDE NO: 55/1 / İNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 535 834 6020
Web: https://decohill.com/
İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy
Salon: 7
Stant: 701/A
Ürün Grupları
  • Modern Moduler Yemek Odasi Mobilyalari
  • Modern Moduler Yatak Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari
  • Klasik Luks Yemek Odasi Mobilyalari
  • Klasik Luks Yatak Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari
  • Duvar TV ve Saklama Uniteleri
  • Masa ve Sandalyeler

Bazen her şey bir cesaret anında değişir. Decohill de böyle bir cesaret öyküsü aslında. Kariyerlerine erken başlamış olan iki arkadaşın; bir öğle yemeği arasında kendilerine sordukları Neden olmasın? sorusuyla başarı öyküsüne dönüşüyor. O öğle yemeğinde tecrübelerini ve kabiliyetlerini artık kendi markaları üzerinde kullanmaları gerektiğine inanan bu iki sıkı dost; çalışan olarak oturdukları o masadan patron olarak kalkarak, 10 yılı aşkın süredir devam eden Decohill markasının yolculuğunun ilk adımını atmışlardır. Kararlılık, cesaret ve sorumluluk sahibi iş anlayışıyla Decohill, yaşamın her alanına estetik ve konforu ulaştırmak için teknolojik bir süreç yönetimi sağlamakla beraber ARGE çalışmalarıyla da bu süreci kusursuz bir forma dönüştürmüştür. Sektöründe 2010 yılından itibaren büyümeye devam eden Decohill; yaşam alanlarına yaptığı dokunuşlarla adından hızlıca söz ettirmeyi başarmış ve misafirlerinin memnuniyetiyle de Panel Mobilya alanında pazarda güçlü bir ivme kazanmıştır. Kurucu ortaklarının sektördeki geçmiş tecrübeleriyle de nokta atışı öngörüler yapabilen bu genç marka; yatak odası, yemek odası ve duvar üniteleriyle Türkiye nin 60 dan fazla bölgesinde misafirlerini ağırlamaktadır. Aynı zamanda Suudi Arabistan, Libya, İngiltere, Almanya, Belçika, Lübnan, Gürcistan, Dubai ve Kıbrıs gibi ülkelerde de kalitesi ve etik ticaret anlayışıyla Türkiye Mobilyası nın birbirinden farklı coğrafyalardaki marka elçiliğini üstlenmiş ve katma değer üreten bir marka haline gelmiştir. Arge ve teknolojik üretim süreçleriyle, üretim kalitesiyle günden güne daha da arttıran Decohill, sevdiklerinle birlikte mutlu ve huzurlu anlar, anılar yaratabileceğiniz yaşam alanları var etmek için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

EVA YATAK ODASI TAKIMIEVA YATAK ODASI TAKIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

TAKIMIMIZ SUNTALAMDAN ÜRETİLMEKTEDİR. DOLAP BLOKLARI İKİ KAPILI,TEK KAPILI,KÖŞE OLARAK VE İSTER CAM İSTER AHŞAP OLARAKTA SUNULMAKTADIR.KOMODİN VE ŞİFONYER AYAKLAR AHŞAPTIR. BOYALI MDF İŞLEMELER MEVCUTTUR.

EVA YEMEK ODASI TAKIMIEVA YEMEK ODASI TAKIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SUNTALAMDAN ÜRETİLMEKTEDİR. BÜTÜN AYAKLAR AHŞAPTIR. MASA AÇILIR KAPANIR ÖZELLİĞİ VARDIR. ÖN YÜZLERDE BOYALI MDF İŞLEMELER MEVCUTTUR.

MONA YATAK ODASI TAKIMIMONA YATAK ODASI TAKIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SUNTALAMDAN ÜRETİLMEKTEDİR. DOLAP 6 KAPILI ŞEKLİNDEDİR. İSTENİRSE TEKLİ, İKİLİ VE KÖŞE OLARAK ÜRETİLEBİLİR. KULLANILAN AYNALAR FÜME AYNADIR. AYRINTI OLARAK SOFT VE AHŞAP PROFİL AYRINTISI MECVUTTUR. TAKIMDAKİ TÜM AYAKLAR AHŞAPTIR. KARYOLA STANDART 160X200.

MONA YEMEK ODASI TAKIMIMONA YEMEK ODASI TAKIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SUNTALAMDAN ÜRETİLMEKTEDİR. BÜTÜN AYAKLAR AHŞAPTIR. MASA AÇILIR KAPANIR ÖZELLİĞİ VARDIR. AYNALAR FÜMEDİR. SOFT VE AHŞAP PROFİLLER MEVCUTTUR.

ADA YATAK ODASI TAKIMIADA YATAK ODASI TAKIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SUNTALAMDAN ÜRETİLMEKTEDİR. DOLAP 6 KAPILI ŞEKLİNDEDİR. AYNALAR BEYAZDIR. AYRINTI OLARAK MEMBRAN VE AHŞAP PROFİL AYRINTISI MECVUTTUR. TAKIMDAKİ TÜM AYAKLAR AHŞAPTIR. KARYOLA STANDART 160X200.

ADA YEMEK ODASI TAKIMIADA YEMEK ODASI TAKIMI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SUNTALAMDAN ÜRETİLMEKTEDİR. BÜTÜN AYAKLAR AHŞAPTIR. MASA AÇILIR KAPANIR ÖZELLİĞİ VARDIR. AYNALAR FÜMEDİR. MEMBRAN VE AHŞAP PROFİLLER MEVCUTTUR.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • DECOHİLL MOBİLYA