Firma Adı İletişim Konum
ALMİLA MOBİLYA A.Ş.
1. Origanize Sanayi Bölgesi 21. Cad. No: 1/G / Melikgazi / KAYSERİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 506 507 5064
Web: https://www.almila.com.tr/
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Salon: 11A
Stant: 11A-23
Ürün Grupları
  • Bebek Cocuk ve Genc Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari

Almila Mobilya, 2004 yılından 2013 yılına kadar yapmış olduğu proje ve dekorasyon imalatlarından kazandığı kalite anlayışını ve üretim tecrübesini, 2013 yılında bebek, çocuk, genç mobilyaları üretiminde değerlendirme kararı almıştır. Müşteri memnuniyetini ve özgün tasarımı ilke edinen Almila, bu alana yönelik üretim tesisi ve makina parkuru yatırımlarının ilk etabını 2014 yılında tamamlamıştır. 2020 yılında tamamlanan ikinci etap bina ve makine yatırımlarımız ile toplamda 19.000m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir. Almila, geleceği şekillendiren nesillerin öncelikle kendi yaşam alanlarına karar vermeleri ve mutlu olabilecekleri alanlarda yaşamaları gerektiğine inanmaktadır. Çocuklarımızın, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olma yolunda, bebeklikten itibaren mutlu bir yaşam sürebilecekleri kendi özel alanlarının değerlerini fark etmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimizin hayallerindeki odalara katkıda bulunabilmek için, ürettiğimiz ürünleri tecrübeli çalışma arkadaşlarımızın eşliğinde inceleyip deneyebilecekleri ve gerekli teknik bilgileri alabilecekleri, neşeli ve keyifli zaman geçirebilecekleri satış noktalarımızın sayısını artırarak her geçen gün müşterilerimize daha yakın olmaya devam ediyoruz. Sevilen, güvenilen ve tercih edilen bir marka olma amacı ile Almila Ailesi olarak, dokunduğumuz her bir yaşamı özel kılmaya gayret ediyoruz. Nesilleri birlikte yetiştiriyor, birlikte yeşertiyoruz. İşimiz için yaptığımız tüm çalışmalarda ailemizin fertlerinin kolay, sıkıntısız ve hızlı şekilde Almila ürünlerine erişmesini esas alıyoruz.

Legend Genç OdasıLegend Genç Odası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kararlı duruşunu, ne istediğini bilen tavrını, kendinden nasıl da emin olduğunu Legend sensin. Legend senin hayata karşı bakışın, dünyaya karşı duruşun, kararların, bazen hataların. Metal ve ahşabın büyüleyici birlikteliği modern çizgilerle tamamlandı. Hayatını tamamlayacak Legend tüm modülleri ile hayatının tam orta yerinde. Yaşamında, kararlarında. O na güvenmeyi sakın unutma.

Roox Raven Oyuncu OdasıRoox Raven Oyuncu Odası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Oyun alemine efsane güncelleme! Sana gamer dünyasında bir ilk olan çok güzel bir haberimiz var. Oyun deneyimini en üst seviyeye çıkaracağın bir odada sonsuz ve kesintisiz hızın ile tüm oyunların tozunu attırmaya hazır mısın? Hadi.

Bianca Genç OdasıBianca Genç Odası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Odanda rüyalarını gör! Rüyanda neler görüyorsun? Rengarenk balonlar, pespembe pamuktan bulutlar, unicorn arkadaşlar? Bu oda senin rüyalarını yaşayacağın o yer işte. Senden başka kimsenin olmadığı. Hayallerin odanın tamamı kadar. Pespembe bulutlar Rüyaların gerçek, odan Bianca olsun.

Monte Çocuk OdasıMonte Çocuk Odası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

hadi artık, ne duruyorsun? Hayal gücünün sınırlarını birlikte genişletmeye var mısın? Ne duruyorsun, hadi o zaman başlayalım artık! Şu masada hayallerini çizecek, yatakta önce zıplayıp eğlenecek, sonrasında da güzel uykulara dalacaksın. İstersen kıyafetlerini derli toplu şekilde katlayacak, istersen hızlıca dolaba atacaksın. Monte tam da aradığın gibi değil mi? Hayatına sığdırmak istediğin her şey için sana istediğin kocaman dünyayı sunuyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALMİLA MOB. AŞ.