ULUSLARARASI İSTANBUL MOBİLYA FUARI SONA ERDİ

ULUSLARARASI İSTANBUL MOBİLYA FUARI SONA ERDİ
 
IIFF2024 İÇİN 152 ÜLKEDEN 144 BİN 196 PROFESYONEL İSTANBUL’A GELDİ

İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarına Büyük İlgi

Türkiye mobilya sektörünün en önemli buluşması, İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı için geri sayım başladı. 1000’i aşkın firmanın 3000 markası ile katılacağı fuara, 160 bin sektör profesyoneli ve alıcı ziyaret için kayıt yaptırdı. Bu rakamın 200 bini aşması beklenirken MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, konuya ilişkin açıklamasında “Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere sektörümüzdeki yenilikleri sunuyoruz, yanı sıra üreticilerimize de yeni iş birlikleri için zemin hazırlıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Mobilya sektörü yine kendi rekorunu kırdı!

İstanbul Mobilya Fuarı (IIFF) 156 ülkeden 167.500 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı

IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’nın Hazırlıkları Hızlı Başladı Hedef: İhracatta 3 milyar dolar çıtasını aşmak

IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’nın Hazırlıkları Hızlı Başladı
Hedef: İhracatta 3 milyar dolar çıtasını aşmak
 
Geçen yıl yakalanan başarı sonrası IIFF 2023 Fuar hazırlıkları hızlı başladı.

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği, Tüyap Fuarcılık ve Mos Fuarcılık iş birliği ile 24-29 Ocak 2023’te gerçekleşecek olan IIFF 2023’ün hedefi, 2022 fuarında temeli atılan 3 milyar dolarlık iş bağlantısının üzerine çıkmak. Fuar yine Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Mobilya sektörü IIFF 2022’de 3 milyar dolarlık iş bağlantısının temelini attı

Tüyap Tüm Fuarcılık, Mos Fuarcılık iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nda 80 ülkeden alım heyetinin yanı sıra yerli ve yabancı 121 bin 519 ziyaretçi ağırlandı. Yoğun ilgi nedeniyle 31 Ocak’a kadar uzatılan IIFF 2022’de 3 milyar dolarlık iş bağlantısının da temelleri atıldı.

Türkiye’de bir ilk yaşatacak olan İstanbul Mobilya Fuarı başladı

Türkiye mobilya sektörü, bugün itibariyle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenen IIFF 2022 İstanbul Mobilya Fuarı’nda profesyonel ziyaretçilerle buluşuyor. 25-31 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve Türk fuarcılık tarihinin en büyük fuarı olan IIFF 2022, aynı anda iki fuar merkezinde düzenlenmesiyle Türkiye’de bir ilk yaşatıyor. Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği, Tüyap Fuarcılık ve Mos Fuarcılık iş birliğiyle toplam 25 salonda gerçekleşen fuara 6 kıtadan olmak üzere 170 ülkeden yüz binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor
Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.