Neden Ziyaret Etmelisiniz? - İstanbul Mobilya Fuarı

IIFF2025’e Doğru Yola Çıkmaya Hazır mısınız? Online Biletinizi Hemen Alın!

Mobilya sektörünün dev buluşmasına tanık olmak için online biletinizi hemen alın. Bine yakın katılımcısı, üç binden fazla markası ile dünya mobilya ticaretinde adından söz ettiren IIFF2025 İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı 21-25 Ocak 2025’te Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak ziyaretçilerine kapılarını açacak.

IIFF2025 İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı’nı Öne Çıkaran Sekiz Faktör

Mobilya üretim sektöründe dünyada 6. sırada bulunan Türkiye, global pazarda listenin çok daha üzerinde yer almayı hedefliyor. 150 den fazla ülkeden gelen on binlerce iş insanını binden fazla katılımcı ile buluşturacak IIFF2025’i öne çıkaran sekiz faktörü sizin için listeledik.
 

Türkiye'nin Dünya Mobilya Pazarındaki Güçlü Konumu

Dünya mobilya üretiminde her geçen yıl adından daha fazla söz ettiren Türkiye, kaliteli işçilik ve güncel tasarımları bir araya getirerek 200 gümrük noktasına birden ihracat yapan dünyanın en güçlü mobilya üreticisi ülkelerinden biri. Doğal kaynaklarının bolluğu, güçlü iş gücü ve kaliteli üretim ile güncel tasarımları birleştiren Türk mobilya üreticilerini yakından tanıma fırsatı yakalayın.

Türkiye’nin Lojistik Avantajları

Türkiye'nin Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu'ya yakınlığı, büyük pazarlara avantajlı erişim sağlamaktadır. Ayrıca Türkiye gelişmiş bir ulaşım altyapısına sahiptir. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu gibi ulaşım türleri, Türkiye'de yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında çeşitli uluslararası serbest ticaret ve gümrük birliği anlaşmaları nedeniyle Türkiye, çekici bir ticaret merkezidir.
 

Binlerce Tedarikçiyi Keşfetme Fırsatı

IIFF2025 binden fazla katılımcı ve üç binden fazla markası ile ziyaretçileri birçok üretici firma ile tanışma fırsatı sunuyor. Çok sayıda alternatif tedarikçi ile tanışma fırsatını yakalayacağınız fuarda ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz, projelerinizde işbirliği yapacağınız farklı tedarikçiler bulabilirsiniz ve sektördeki son gelişmelere yakından tanık olabilirsiniz.   


 

İlham Alınmak Üzere Keşfedilmeyi Bekleyen Ürün Grubu Çeşitliliği

İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı sizlere her zevke ve işleve hitap eden, birbirinden farklı ürünleri keşfetme fırsatı sunuyor. Modern – Modüler Mobilyalar, Lüks Mobilyalar, Bebek-Çocuk-Genç Odası Mobilyaları ile Aydınlatma Ürünleri Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sergilenirken; Ofis-Okul Eğitim Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları ve Aksesuarlar, Yatak/Bazalar ile Modern-Modüler Mobilyalar İstanbul Fuar Merkezinde ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 

Trend Tasarımları ve Yeni Kullanıcı İhtiyaçlarını Keşfetme Olanağı

Mobilya sektöründe yer alan son tasarımları görme fırsatı yakalayacağınız IIFF2025’te aynı zamanda trendlere yön veren ünlü iç mimarlar ve tasarımcılar ile tanışma fırsatı yakalayın. Kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerinin neler olduğunu bizzat keşfedin. 

Yeni ve Özel Ürün Lansmanları

En son tasarım ürünlerin görücüye çıktığı fuarda bu ürünleri ilk inceleyen siz olun! Fuar katılımcısı firmaların, yaratıcı tasarımcılarının ve usta zanaatkârlarının ürettiği yeni ürünleri ilk kez IIFF2025’te sergilenecek. Tasarımın fonksiyonellikle buluştuğu yenilikçi ürünleri ilk keşfedenlerden olma fırsatını kaçırmayın.  


 

Güçlü İş Birliğinden Faydalanın

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile MOS Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) destekleriyle organize edilen IIFF2025 fırsatlar dünyasını ayağınıza getiriyor. Bu güçlü iş birliği sayesinde gerek Türkiye’den gerekse dünyanın farklı ülkelerinden, ürünlerini sergilemek üzere mobilya sektöründe alanında uzman binlerce üretici ve tedarikçi İstanbul’da bir araya gelecek.  

Şehri Keşfedin

İstanbul sadece ticaretin merkezi değil, aynı zamanda kıtaların buluştuğu büyüleyici bir şehir. Çarpıcı ve özgün mimarisi, zengin tarihi ve otantik atmosferi ile İstanbul dünyanın en popüler destinasyonlarından biridir. Sadece mobilya üreticilerini değil, aynı zamanda bu eşsiz şehri de keşfedin ve unutulmaz anılar biriktirin. İstanbul'u daha önce ziyaret etmiş olsanız bile, bu şehirde her yeni gün yeni bir macera vadediyor.  

HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN!