Firma Adı İletişim Konum
ABC BEDDING / YOGA YATAK
Karaağaçlı Mah. Ali Kavkas Cad. No: 10 / Şehzadeler / MANİSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 850 433 7585
Web: https://abcbedding.com.tr/
İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy
Salon: 1
Stant: 122/A
Ürün Grupları
  • Modern Moduler Yatak Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari
  • Klasik Luks Yatak Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari
  • Yataklar
  • Mobilya Aksesuarlari ve Tamamlayici Urunler

ABC Bedding, sanayi ve ticaret sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Taşkıranlar Grup Şirketleri nin yeni markasıdır. 100.000 m² lik açık alan üzerinde, 80.000 m2 lik kapalı alanda tam entegre bir yapıda en teknolojik ve en yüksek kalite standartlarıyla; yatak, baza, başlık, tamamlayıcı aksesuar ve ev tekstili üretimi yapmaktadır. 2011 ve 2012 yılı yatırımlarıyla Taşkıranlar Grup Şirketleri nin sadece Türkiye nin değil dünyanın en modern üretim teknolojilerini ülkemize kazandırmıştır. 500 den fazla tecrübeli üretim elemanı ve MRP destekli üretim sistemiyle 400 ün üzerinde kumaş ve yapay deri çeşidi ile ürünlerde uygulanmasını sağlayan son derece esnek ve müşteri odaklı bir üretim yapısına sahiptir. Yıllık 450.000 adet yatak ve 300.000 adet yatak, baza, başlık, tamamlayıcı aksesuar ve ev tekstili üretme kapasitesini hedeflemiştir. ABC Bedding; iç pazar yapılanmasını hızla sürdürüyor. Sizi de hızla büyütecek olan kârlı ve prestijli franchise zincirine katılmaya davet ediyor.

LIBERTA NIGHTHem Kullanışlı Hem De Ekstra Konforlu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çıkarılabilir pede sahip Liberta Night yatak, size ister ekstra yumuşak, isterseniz biraz daha sert bir kullanım imkânı sunar. Gerekirse misafirleriniz için ayrılabilir pedi ile ilave yatak olarak da kullanım olanağı sağlar. Ergonominizi ideal oranlardaki soft katmanlarıyla desteklerken, yumuşacık dokusu ile konforlu bir uyku ortamı hazırlar. Konfor katmanlarını Base Coil Pro Balance® yay teknolojisi ile taçlandıran bu özel yatak, deliksiz bir uykunun anahtarıdır.

AURA SLEEPEn Tatlı Uykuların Vazgeçilmez Yatağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nefes alabilen özel örme kumaşı ile uyku sırasında hava geçirgenliğini arttırarak daha kuru ve konforlu bir uyku hissi yaşatır. Esnek ve yumuşak dokusu sayesinde rahat bir uyku yüzeyi sunarken, aynı zamanda vücut ısısının dengelenmesine yardımcı olur. İç yapısında yer alan ekstra konfor katmanları ile günün koşuşturmasını ve stresini geride bırakmanızı sağlar. Base Coil Pro Balance® yay sistemi, vücut ağırlığını mükemmel şekilde destekleyerek uyku deneyimini daha keyifli bir hale getirir.

STRESS CONTROLStresten Uzak, En Huzurlu Rüyalar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Gün boyu vücudumuzda biriken ve strese neden olan gerilimlerin etkili bir biçimde boşaltılmasına yardımcı olan Intense® kumaşı sayesinde uyku sağlığını ve kalitesini arttır. Diğer taraftan vücut ısısını düzenleyerek melatonin hormonunun dengelenmesini destekler. İçeriğindeki ekstra konfor katmanları ve nefes alabilen, ekstra soft dokusu ile bulutlar üstünde bir uyku deneyimi sunar. Classic Coil Pro Balance® yay teknolojisiyle omurga eğrisinin ihtiyacı olan desteği sağlar.

CLIMATE COMFORTGece Boyunca Vücut Isınızla Uyum İçerisinde...
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Gece boyunca vücut ısınızdaki değişimleri algılayarak anında tepki veren Adaptive® kumaş teknolojisi ile optimum uyku konforu sağlar. Bu akıllı yatak teknolojisi, adeta bir doğal klima gibi davranarak kişiselleştirilmiş uyku sıcaklığı sunar. Nefes alabilir özelliği ile terlemeye bağlı nemin hızla buharlaşmasına olanak tanırken, yenilikçi tasarımıyla da modern yaşam tarzına kusursuz bir uyum sağlar. Classic Coil Pro Balance® yay teknolojisi sayesinde uyku kaynaklı ağrıların azaltılmasına yardımcı olur.

HEMP WELLGün Boyu Yaşadığınız Stres ile Uykuda Vedalaşın.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hemp Well yatağın CBD bitkisinin rahatlatıcı özlerini içeren özel kumaşı, gün içerisinde yaşadığınız stresin uyku sırasında azaltılmasına yardımcı olur. Cilde temas ettiğinde rahatlatıcı bir his sunan dokusuyla sabahları rahatlamış ve dinlenmiş olarak uyanmanızı sağlar. Nefes alabilir özelliğe sahip Hemp Well yatak, hava dolaşımını arttırarak uyku konforunuzu zirveye taşır. Kişiye özel omurga desteği sunan Base Coil Pro Balance® yay teknolojisi sayesinde vücudunuzun yatağa uyguladığı baskı noktalarını ideal oranda destekler.

HAMILTONHer Gün Yeni Bir Gün, Her Gece Serin Bir Uyku
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Uyku yüzeyinde kullanılan özel cooler kumaş teknolojisi, doğal ve serin bir uyku ortamı hazırlayarak güne yenilenmiş başlamanızı sağlar. Nemi hızlı bir şekilde emerek buharlaşmasını sağlayan bu özel kumaş türü sayesinde kesintisiz bir uyku sunar. Ekstra konfor katmanlarıyla uykuyu daha keyifli hale getiren Hamilton yatak, sağlıklı bir uyku için gerekli tüm bileşenlere sahiptir. Classic Coil Pro Balance® yay sistemi ile omurganın ihtiyacı olan doğru desteği sağlar.

MAGNESIABulutlar Üstünde Uykudaymış Gibi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hava geçirgenliği yüksek, esnek örme kumaşı sayesinde ferah bir uyku atmosferi hazırlar. Yumuşacık uyku yüzeyine sahip Magnesia yatak, sizi sarmalayarak uyku kalitenizi yükseltir. Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Kişiye özel konfor ve ergonomi sunan Base Coil Pro Balance® yay teknolojisi, yeni güne dinlenmiş ve zinde bir şekilde başlamanıza yardımcı olur. İç yapısında yer alan ekstra konfor katmanı ile bulutlar üstünde bir uyku hissi sunar.

OCALIPTUSDoğal ve Serin Uyku Konforu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konfor pedinle kullanılan %100 doğal yün katman sayesinde dört mevsim nem dengesinin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. Terleme durumlarında nemin hızla emilip buharlaşmasını sağlayarak kuru ve rahat bir uyku ortamı hazırlar. Birbirinden bağımsız hareket edebilen Base Coil Pro Balance® yay teknolojisi, eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmediği deliksiz bir gece uykusunu destekler. Ekstra konfor katmanlarıyla eşsiz bir uyku deneyimi sunar.

NATURA COMFORTUyku Sırasında Her An Sizinle Uyum İçerisinde
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nem transferi yoluyla mikro iklimi yöneten özel bir teknoloji olan Adaptive® kumaşı sayesinde, sıcaklık düşük olduğunda buharlaşmayı azaltırken, yükseldiğinde ise buharlaşmayı arttırır. Adeta doğal bir klima gibi tepki veren bu özel kumaş türü, kişiye özel uyku deneyimi sunar. İçeriğinde yer alan ekstra konfor katmanı sayesinde sabahları dinlenmiş ve zinde bir şekilde uyanmanıza yardımcı olur. Base Coil Pro Balance® yay teknolojisiyle omurga sağlığınız korunması için gerekli olan ideal desteği sağlar.

BAMBOO NATURADoğadan Gelen Dinlendirici Uyku Konforu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bambu bitkisinin liflerinden elde edilen doğal kumaşı, gece boyunca hava dolaşımını arttırarak ferah bir uyku ortamı sunar. Nemin hızla buharlaşmasını sağlayan özelliği sayesinde rahatsız edici terlemelerin azaltılmasına yardımcı olur. Ekstra soft bir his uyandıran yumuşacık dokusuyla hassas ciltler için ideal bir seçenek olacaktır. Sağlamlık ve dayanıklılık sunan Base Coil Pro Balance® yay teknolojisi ise yatağınızın ömrünü uzatırken vücut ağırlığını eşit şekilde dağıtarak baskıyı hafifletir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ABC BEDDİNG
  • PİERRE CARDİN BEDDİNG
  • YOGA YATAK